Alates 1. oktoobrist on Lindorffi uus nimi Lowell

Alates 1. oktoobrist on Lindorffi uus nimi Lowell. Lowell Grupp on suuruselt teine krediidihaldusteenuseid pakkuv ettevõte Euroopas, kellel on saja aasta jagu kogemusi Euroopa vanimatelt krediiditurgudelt.
Lindorffi uus omanik on Lowell
Lowell on Põhjamaade turul uus nimi, kellel on enam kui 100 aasta jagu kogemusi ja teadmisi Euroopa vanimatelt krediiditurgudelt

Meil tuleb uus nimi ja uus logo, kuid teenus ja inimesed jäävad samaks. Meie ambitsioon on olla oma valdkonna parim teenusepakkuja kogu Euroopas.

Lowell on täna juhtiv krediidihaldusteenuste pakkuja keskendudes võlahaldusele, andmeanalüüsile ja kliendikesksele teenindusele. Me oleme muutuse üle väga uhked, kuna Lowell, suurimate tarbijaturgude eksperdina, keskendub peamiselt oma tegevuses tarbija kogemusele ning inimestele. Läbi personaalse ja tarbijat austava lähenemise leitakse igale kliendile parimad, õiglasemad ja jätkusuutlikumad lahendused.

1. oktoobril 2018 muutub vaid Lindorffi ärinimi, visuaalne identiteet, veebiaadressid ja e-posti aadressid. Muudatus ei toimu meie registrikoodis ja teistes rekvisiitides. Mõeldes Teie mugavusele anname teada, et meievaheline leping seega ei muutu. Kanname hoolt, et info nimemuudatusest jõuaks ka kõikide tarbijateni, keda täna teenindame.
Uue nimega jääb mõneks ajaks kasutusse ka viide meie eelmisele ärinimele. Selguse huvides tuleb info ka meie logole: Lowell – varem Lindorff Eesti.

Lowell

  • Lowelli asutati 2004 aastal Suurbritannias. Ettevõtte tegevjuhiks ja asutajaks on James Cornelli.
  • 2015. aastal ühendati Lowell Saksamaa turuliidriga GFKL ning siseneti DACH (Saksamaa, Austria ja Šveits) piirkonda.
  • Lowell on suuruselt teine krediidihaldusettevõte Euroopas. Me tegutseme üheksas riigis: Suurbritannias, Saksamaal, Austrias, Šveitsis, Taanis, Norras, Soomes, Rootsis ja Eestis.
  • Lowelli suurimad omanikud on erakapitalil põhinev fond Permira ja pensionifond Ontario Teachers’ Pension Plan (OTPP).
  • Hetkel töötab Lowellis üle 4 400 töötaja ja me teenindame 36 miljonit lõpptarbijat Euroopas.

Alates 2018. aasta oktoobrist saab Lindorffi uueks ärinimeks Lowell Eesti