Lindorffi uus omanik on Lowell

Lindorff Eesti omanik on Lowell. Lowell Grupp on suuruselt teine krediidihaldusteenuseid pakkuv ettevõte Euroopas.
Lindorffi uus omanik on Lowell
Lowell on Põhjamaade turul uus nimi, kellel on enam kui 100 aasta jagu kogemusi ja teadmisi Euroopa vanimatelt krediiditurgudelt

Lowell on juhtiv krediidihaldusteenuste pakkuja keskendudes võlahaldusele, andmeanalüüsile ja kliendikesksele teenindusele. Koos Lindorffiga Eestis, Taanis, Soomes ja Rootsis ja Intrum Justitiaga Norras moodustame me Lowelli Põhjamaade regiooni.

Meil on muutuse üle väga hea meel, kuna Lowell, suurimate tarbijaturgude eksperdina, keskendub peamiselt oma tegevuses tarbija kogemusele ning inimestele. Läbi personaalse ja tarbijat austava lähenemise leitakse igale kliendile parimad, õiglasemad ja jätkusuutlikumad lahendused.

Meie pikaajaline kogemus ja turuliidripositsioon teenuse pakkujana finantsvaldkonnas on nüüd ühendatud teeninduse, jaekaubanduse ja teiste sektorite kogemustega, et teha järgmine samm ettevõtte pikaajaliseks stabiilseks kasvuks.

About Lowell

  • Lowelli asutati 2004 aastal Suurbritannias. Ettevõtte tegevjuhiks ja asutajaks on James Cornelli.
  • 2015. aastal ühendati Lowell Saksamaa turuliidriga GFKL ning siseneti DACH (Saksamaa, Austria ja Šveits) piirkonda.
  • Lowell on suuruselt teine krediidihaldusettevõte Euroopas. Me tegutseme üheksas riigis: Suurbritannias, Saksamaal, Austrias, Šveitsis, Taanis, Norras, Soomes, Rootsis ja Eestis.
  • Lowelli suurimad omanikud on erakapitalil põhinev fond Permira ja pensionifond Ontario Teachers’ Pension Plan (OTPP).
  • Hetkel töötab Lowellis üle 4 400 töötaja ja me teenindame 36 miljonit lõpptarbijat Euroopas.

Täna me jätkame oma teenuse pakkumist Lindorffi ärinime all,  aga 2018. aasta teises pooles võtame kasutusele Lowelli ärinime.