Lindorff ja Lowell Grupp ühendavad jõud

2017. aasta novembri alguses teatasid Lindorff ja Lowell Grupp oma ühinemisest. Need on head uudised mõlema ettevõtte klientidele, kuna nende käsutuses saab olema veelgi enam ekspertteadmisi krediidihalduse, andmeanalüüsi kui ka klienditeeninduse valdkonnast.
LIndorff headquarters reception
Meil on uus, kasvule orienteeritud ja tulevikku vaatav omanik, kellel on suur kogemus Euroopa mõjukamatel turgudel, ehk Suurbritannias ja Saksamaal

Miks?
Euroopa komisjon kiitis 2017. aasta juunis heaks Intrum Justitia ja Lindorff Grupi liitumise. Sellega seoses võeti vastu ka ettepanek, mille alusel Lindorffi äriüksused Eestis, Soomes, Rootsis ja Taanis ning Intrumi äriüksus Norras loovutatakse uuele omanikule. Sellega sooviti säilitada konkurentsisituatsioon krediidihaldusturul.

Novembrikuu alguses selgus loovutatud üksuste uus omanik, kelleks on Lowell Grupp, krediidihaldusteenuste turuliider Suurbritannias ja DACH (Saksamaa, Austria ja Šveitsi) regioonis. 

See on väga hea uudis mõlema ettevõtte klientidele. Meie uuel omanikul on tugev positsioon Euroopa suurimatel ja vanimatel tarbijaturgudel ning ettevõtte toetab Lindorffi kasvu ja tarbijale suunatud teenuste arendamist. Lowell omakorda saab alustada oma äritegevust Põhjamaades ning uusi teadmisi edukast koostööst finantssektoriga. See on liit, millest võidavad kõik.

Millal?  
Teatasime ühinemisest 2. novembril 2017. aastal. Liitumine nõuab Euroopa Komisjoni heakskiitu. Kui kõik läheb sujuvalt, loodame tehingu lõpule viia 2018. aasta esimeses pooles. Niikaua aga jätkab Lindorffi oma tegevust juhtiva krediidihaldusteenuse pakkujana Põhjamaades nii, nagu see seni on toimunud.

Mida Teie sellest võidate?
Teie kui kliendi jaoks võib eelised kokku võtta paari sõnaga - uued võimalused.

Pärast ühinemist on teie käsutuses 4000 eksperti üheksast Euroopa riigist, sh Suurbritannia. Lowelli suurimad omanikud on erakapitalil põhinev fond Permira ja pensionifond Ontario Teachers’ Pension Plan. Permira on erakapitalil põhinev fond, mis asutati aastal 1985 ja on teinud erinevatesse ettevõtetesse investeeringud kokku üle 200 miljardi euro. Permira eesmärk on panustada Lowelli kasvu ja luua ettevõttest juhtiv krediidihaldusteenuste pakkuja Euroopas.

Lisaks võite kliendina oodata uusi kliendi-keskseid lahendusi ning uusi väärtuslikke teadmisis Euroopa vanimalt tarbijaturult. Ehk teie ees avaneb palju uusi võimalusi.

TTeie kui kliendi jaoks võib eelised kokku võtta ühe sõnaga: rohkem.

Kliendina võite oodata uusi kliendi-keskseid lahendusi ning uusi väärtuslikke teadmisis Euroopa vanimalt tarbijaturult.