Lindorff ja Intrum Justitia ühendavad jõud

2016. aasta novembris teatasid Lindorff ja Intrum Justitia oma ühinemisest. Need on head uudised mõlema ettevõtte klientidele, kuna nende käsutuses saab olema veelgi rohkem teenuseid ja ekspertteadmisi.
LIndorff headquarters reception
Pärast ühinemist on uues ettevõttes rohkem kui 8000 eksperti, mis teeb sellest vaieldamatult suurima krediidihaldusettevõtte Euroopas.

Miks?
Jõudude ühendamine on ajendatud kahest peamisest tegurist.

Esiteks tuleb tõdeda, et digitaliseerimine ja tehisintellekt on enneolematu kiirusega muutmas kogu maailma meie ümber. See mõjutab kõike alates sellest, kuidas me sööme, magame ja ostleme, kuni selleni, kuidas me töötame. Rääkimata sellest, kuidas me käime ümber rahaga. Krediidihaldusettevõttena peame olema sellest muutustelainest ees, et tagada klientidele parimad võimalikud lahendused.

Teiseks tõdeme, et on tekkinud nõudlus kogu Euroopat hõlmava krediidihaldusettevõtte järele, kuna üha enam ettevõtteid, isegi väikesed, peavad enda koduturuks Euroopa Liitu. Seega on vajalik, et ettevõtte personal, kogemused ja ekspertteadmised suudaksid toimida samaaegselt mitmel turul pakkudes uuenduslikke lahendusi erinevate pangandussüsteemide ja valuutade puhul.

Nimetatud kahte tegurit ühendab üks tõsiasi: need on liiga laiaulatuslikud ja keerukad üheainsa ettevõtte jaoks. Seetõttu on igati mõistlik, et kaks Euroopa juhtivat ettevõtet ühendavad jõud.

Millal?  
Teatasime ühinemisest 14. novembril 2016. aastal ning Justitia aktsionärid kiitsid selle heaks sama aasta detsembris. Kuid on jäänud veel palju üksikasju, milles on vaja selgusele jõuda, enne tegevuse alustamist ühe ettevõttena.

Esiteks peavad EL-i konkurentsiametnikud ühinemisettepaneku läbi vaatama ning heaks kiitma. Seejärel peame ühtlustama oma süsteemid ja töökorralduse, et saaksime pakkuda esmaklassilist teenust, mida meie kliendid ootavad ja väärivad.

Kui kõik läheb sujuvalt, loodame alustada ühinenud ettevõttena 2017. aasta kolmandas kvartalis, kuid seni jätkame tegutsemist eraldiseisvate ettevõtetena – täpselt nii, nagu see on seni toiminud.

Mida Teie sellest võidate?
Teie kui kliendi jaoks võib eelised kokku võtta ühe sõnaga: rohkem.

Pärast ühinemist on uues ettevõttes rohkem kui 8000 eksperti, mis teeb sellest vaieldamatult suurima krediidihaldusettevõtte Euroopas. Kliendina võite oodata nutikamaid ja integreeritumaid tooteid ja teenuseid, suuremat võimekust teid nõustada ning tõeliselt Euroopa-ülest haaret. Lühidalt öeldes on Teie käsutuses rohkem ressursse. Rohkem teenuseid, rohkem ekspertteadmisi ning rohkem viise, kuidas aidata Teie klientidel oma võlgadega hakkama saada. Palju rohkem.

TTeie kui kliendi jaoks võib eelised kokku võtta ühe sõnaga: rohkem.
Teie kui kliendi jaoks võib eelised kokku võtta ühe sõnaga: rohkem.